שירי כניסה לחופה מומלצים

איך לבחור שיר לחופה?

כאשר אתם ניצבים רגע לפני בחירת שיר כניסה לחופה שילווה אתכם ברגע המרגש בחייכם, בוודאי תרצו שזה יהיה הכי מושלם שיש, אז למה לעשות מה שכולם עושים? לא תרצו להיכנס עם שיר מרגש, סוחף, דרמטי, מלטף ועוצמתי? אנחנו בטוחים שתרצו - שמחים לבשר לכם כי הגעתם למקום הנכון.
הזמר שחר חן מציג סטנדרטים גבוהים וחומרים בלתי מתפשרים - וממליץ לכם לבחור את אחד מהשירים המצליחים והידועים ביותר בחו"ל ובארץ,
כל שיר מגיע בהפקה מוסיקלית חדשה ומרעננת, ובעל אווירה שאתם והאורחים לא תשכחו אף פעם!
בחלקו התחתון של הדף תוכלו לצפות ברשימת השירים הייחודיים של הזמר שחר חן איתם תוכלו להיכנס לחופה בלתי נשכחת.

שירי כניסה לחופה מומלצים

דף הבית » המגזין » שירי כניסה לחופה מומלצים

שירי כניסה לחופה מומלצים
רוצים ששיר כניסה לחופה ילווה אתכם בעודכם צועדים יחד, או לחוד, לעבר החופה? הנה 4 שירי כניסה לחופה מומלצים, שיהפכו את האירוע שלכם למרגש ועוצמתי הרבה יותר:

 

All Of Me Cover – בואי כלה – שחר חן
הביצוע המיוחד הזה, שאותו אפשר לשלב בעוד הכלה צועדת לכיוון החופה, הוא ביצוע מרגש, רך, נוגע ללב, אך יחד עם זאת עוצמתי מאד. הקול המלטף, הקצב האיטי יותר של השיר והביצוע המיוחד של שיר שמכירים, שלוקח אותו למקום אחר לגמרי, הופכים את All Of Me לקאבר מושלם כשיר כניסה לחופה! זוהי בחירה נפלאה לזוגות המעוניינים בשיר פופולארי ומוכר מאד מצד אחד, אך בביצוע מקורי ומפתיע. שיר בביצוע נפלא, שמלווה את הכלה לקראת הרגע החשוב ביותר בחתונה.

 

להאזנה:

 

 

Adele Hello Cover – בואי בשלום – שחר חן
מדובר בהפקה מוסיקלית חדשה ומיוחדת לשיר ששבר את כל העולם Hello של הזמרת Adele, למי שמחפש להיכנס באווירת הופעה מרגשת וקצבית כדאי להאזין לקאבר המדהים הזה, ביצוע מיוחד עם סקסופון, תופים ואווירה מיוחדת, המילים "בואי בשלום עטרת בעלה" יכולים להכניס כל זוג לחופה בלתי נשכחת!

 

להאזנה:

 

 

שחר חן – בראשית עולם – שלומי שבת

הפקה מוסיקלית יחודית ועוצמית לשיר "בראשית עולם" לכניסה מרגשת לחופה, צפו בביצועו המרהיב של הזמר "שחר חן", לרשותכם קליפ מרגש שיכניס אתכם לאווירת הרומנטיקה, ניתן לשלב את השיר בכניסתכם לחופה / כשיר סלואו באמצע ערב חתונתכם.

 

להאזנה:

 

 

שחר חן – מדמיין אותך – סלואו חתן כלה

שחר חן בביצוע מרגש לשירו של אייל גולן "מדמיין אותך" – ניתן לשלב את השיר בסלואו חתן כלה או לחילופין בכניסה מרגשת ובלתי נשכחת לחופה, מדובר בשיר רגוע, נעים, מוכר ומעניין אשר בעזרתו תהפכו את האירוע שלכם לאירוע בלתי נשכח ומרגש במיוחד!

 

להאזנה:

 

Impossible Cover – בואי כלה – שחר חן
הביצוע המיוחד הזה של אחד השירים המוכרים, הנשמעים כיום כמעט בכל חתונה, מתאים לכל זוג המעוניין להפוך את הכניסה לחופה לדרמטית ועוצמתית הרבה יותר. Impossible Cover יכול ללוות את הכלה ואת החתן כשהם צועדים יחד אל החופה או ללוות אותם בנפרד. המילים המיוחדות והמרגשות של השיר, הביצוע הנהדר שלו, המוסיקה והקצב שלה וגם הכינורות ברקע, כל אלה יחד יוצרים שיר כניסה לחופה שקשה לעמוד בפניו, שיר עם רגש, שיר עם עוצמה, שיר קצת אחר.

 

להאזנה:

 

 

אהבה גדולה – סינגל – שחר חן
מדובר בסינגל יחודי של הזמר שחר חן – בלדה שקטה ונעימה, בלדה שמושלמת לכל חתן וכלה המחפשים שיר כניסה לחופה שהוא קצת אחר, שיר רגוע יותר, שיר רומנטי, שיר עם עוצמה, שיר שמתאר בכמה מילים את חוזקה של האהבה ואת הקשר המיוחד שבין השניים. ומה טוב יותר מאשר לבחור שיר כזה כשיר כניסה לחופה, שילווה את החתן ואת הכלה כשהם צועדים יחד או כל אחד לחוד?

 

להאזנה:

 

 

נתת לי אותה – קאבר – שחר חן
מדובר באחד השירים הנשמעים ביותר בחתונות כיום ולא בכדי. השיר נתת לי אותה של דודו אהרון, שיר רומנטי ומרגש מאד, הוא אחד מתוך לא מעט שירי כניסה לחופה מומלצים, שיר שיכול להתאים לכל סגנון של אירוע. הקאבר ל"נתת לי אותה" יכול ללוות את החתן ואת הכלה כשהם צועדים ביחד או בנפרד אל החופה ולעורר לא מעט רגשות. זהו שיר עוצמתי במילותיו וגם בלחן שלו.

 

להאזנה:

 

 

אז, במה בוחרים?
לא פשוט לבחור שירי כניסה לחופה, ולו בגלל האפקט הכל כך מיוחד שמציע כל אחד מהם. ובכל זאת, אם יודעים מראש באיזו אווירה מעוניינים, היכן עורכים את החופה ואת החתונה כולה וגם מי הוא קהל המוזמנים, אפשר להתאים נכון את שיר הכניסה לחופה וליצור את הרגע החזק שבו רוצים. בכל מקרה, מומלץ להאזין לכל האפשרויות הקיימות, לבדוק קאברים נוספים וסגנונות אחרים, ולראות איזה מהם הוא הנכון ביותר. איזה שיר כניסה לחופה יהפוך את האירוע המרגש הזה לקסם של ממש ואת החופה לחוויה בלתי נשכחת!