טיפים לארגון החתונה

איך לבחור שיר לחופה?

כאשר אתם ניצבים רגע לפני בחירת שיר כניסה לחופה שילווה אתכם ברגע המרגש בחייכם, בוודאי תרצו שזה יהיה הכי מושלם שיש, אז למה לעשות מה שכולם עושים? לא תרצו להיכנס עם שיר מרגש, סוחף, דרמטי, מלטף ועוצמתי? אנחנו בטוחים שתרצו - שמחים לבשר לכם כי הגעתם למקום הנכון.
הזמר שחר חן מציג סטנדרטים גבוהים וחומרים בלתי מתפשרים - וממליץ לכם לבחור את אחד מהשירים המצליחים והידועים ביותר בחו"ל ובארץ,
כל שיר מגיע בהפקה מוסיקלית חדשה ומרעננת, ובעל אווירה שאתם והאורחים לא תשכחו אף פעם!
בחלקו התחתון של הדף תוכלו לצפות ברשימת השירים הייחודיים של הזמר שחר חן איתם תוכלו להיכנס לחופה בלתי נשכחת.

מספר טיפים לארגון חתונה

דף הבית » המגזין » מספר טיפים לארגון חתונה

מספר טיפים זריזים שיעזרו לכם לארגן את החתונה שלכם
ארגון חתונה הוא משימה לא קלה. יש לשריין לא מעט בעלי מקצוע, להחליט באיזה אולם או גן אירועים להתחתן, לבחור שמלת כלה, חליפה לחתן, צלם אירועים מקצועי וכמובן זמר חופות, שילווה את החתן ואת הכלה לחופה עצמה. איך מצליחים להתמודד עם האתגרים הלא פשוטים האלה ובוחרים נכון? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לארגן ולתכנן נכון את החתונה שלכם:

 

1. אל תחכו לרגע האחרון – זה אולי הטיפ החשוב מכולם: אל תחכו לרגע האחרון. החלטתם להתחתן? מזל טוב. עכשיו, התחילו בתכנונים ובארגון החתונה שלכם, ומוטב כמה שיותר מוקדם. רוצים להזמין זמר חופות שילווה אתכם עם שיר כניסה לחופה? הזמינו אותו מבעוד מועד ואל תחכו לדקה ה – 90. רוצים להזמין צלם מקצועי? שריינו אותו מראש וודאו שהוא פנוי במועד החתונה שלכם. ככל שתקדימו לשריין את נותני השירות לחתונה שלכם מוקדם ככל האפשר, כך תוכלו להתפנות אחר כך למשימות אחרות וגם לדעת בוודאות שאתם מוכנים ליום החשוב הזה ושכל אלה, שהזמנתם אליו, יהיו פנויים כדי להציע לכם את שירותיהם ביום החתונה.

 

2. היעזרו בחברים או בבני משפחה – זה הזמן להיעזר בבני משפחה וגם בחברים קרובים. אתם לא מוכרחים לעשות הכול בעצמכם וסביר גם שלא תמצאו את הזמן לטפל בכל המשימות הרבות, הלוקחות חלק בארגון החתונה. פנו לבני משפחה קרובים שאתם סומכים עליהם, פנו לחברים שאתם אוהבים ובקשו מהם שיעזרו לכם. הטילו עליהם משימות שונות, במקום שתבצעו אותן בעצמכם, ובקשו כמובן ליידע ולשתף אתכם לאורך כל הדרך באשר להתנהלותם.

 

3. הכינו רשימת משימות מסודרת – כדי שלא תשכחו דבר, כדי שלא תפספסו משימות חשובות, הכינו מראש, ולפני שאתם יוצאים לדרך, רשימה מסודרת של כל המשימות שאתם צריכים לבצע, כל ספקי השירות שאותם אתם רוצים להזמין וכמובן גם רשימה מסודרת של כל המוזמנים. בכל פעם כשאתם מבצעים משימה מסוימת, סמנו עליה V והמשיכו אל המשימה הבאה. הזמנתם זמר שיבצע עבורכם שיר כניסה לחופה? מצוין. סמנו ליד שמו V וצרו קשר עכשיו עם צלם. עשו זאת, שלב אחר שלב, עד שתשלימו את כל משימותיכם.

 

4. קחו פסק זמן מדי פעם ונשמו עמוק – בין לבין, אל תשכחו לקחת פסק זמן וגם לנשום עמוק. ארגנון ותכנון חתונה הוא אתגר לא פשוט, כאמור, המלווה גם בלא מעט מתחים. כדי שתעברו אותו בשלום ותגיעו ליום האירוע שאתם רגועים, עצרו מדי פעם ועשו גם דברים שאתם אוהבים. צאו לסוף שבוע קצר במקום נחמד מול הים (ולו רק כדי להתרענן מעט), צאו לארוחה טובה במסעדה מושקעת או אפילו לבית קפה במקום שמוקף טבע… כך תוכלו למלא את המצברים שלכם באנרגיות חדשות ולהמשיך בתכנון החתונה שלכם.