למה כדאי להזמין זמר חופות

איך לבחור שיר לחופה?

כאשר אתם ניצבים רגע לפני בחירת שיר כניסה לחופה שילווה אתכם ברגע המרגש בחייכם, בוודאי תרצו שזה יהיה הכי מושלם שיש, אז למה לעשות מה שכולם עושים? לא תרצו להיכנס עם שיר מרגש, סוחף, דרמטי, מלטף ועוצמתי? אנחנו בטוחים שתרצו - שמחים לבשר לכם כי הגעתם למקום הנכון.
הזמר שחר חן מציג סטנדרטים גבוהים וחומרים בלתי מתפשרים - וממליץ לכם לבחור את אחד מהשירים המצליחים והידועים ביותר בחו"ל ובארץ,
כל שיר מגיע בהפקה מוסיקלית חדשה ומרעננת, ובעל אווירה שאתם והאורחים לא תשכחו אף פעם!
בחלקו התחתון של הדף תוכלו לצפות ברשימת השירים הייחודיים של הזמר שחר חן איתם תוכלו להיכנס לחופה בלתי נשכחת.

למה כדאי להזמין זמר חופות

דף הבית » המגזין » למה כדאי להזמין זמר חופות

למה כדאי להזמין זמר חופות כדי שיבצע שיר כניסה לחופה
מדובר באחד האירועים המרגשים בחיינו (לפחות, עבור אלה שבוחרים לעשות את הצעד הזה): יום החתונה. זהו יום מיוחד במינו, יום שרוצים לזכור לעד כאירוע קסום, כנקודה בזמן שלא תשכח לעולם! ישנן לא מעט דרכים שיכולות לעזור להפוך את היום הזה, את האירוע החשוב הזה, לאירוע שכולם ידברו עליו ובעיקר לחוויה של קסם אמיתי עבור החתן והכלה. אחת מהן היא על ידי בחירה של זמר חופות, שיבצע שיר כניסה לחופה. מתחתנים בעוד מספר חודשים ומתלבטים האם להזמין לחתונה שלכם זמר כזה? הנה כל הסיבות מדוע כדאי:

 

1. דמיינו לעצמכם את הרגע הבא: ברקע אתם שומעים את אחד השירים האהובים ביותר על ידכם, כשמבצע אותו "LIVE" זמר מקצועי ושר אותו במיוחד בשבילכם, כשכל זה קורה כשאתם צועדים לעבר החופה. הדבר הזה יכול להפוך לאמיתי ולא מוכרח להישאר בגדר פנטזיה. תוכלו להזמין זמר חופות שיבצע עבורכם שיר כניסה לחופה שבחרתם מראש ויהפוך את הרגע הכול כך חשוב הזה לקסום ומיוחד עוד יותר. אתם בוחרים את השיר שאתם רוצים, והזמר מבצע אותו ב"LIVE".

 

2. קבלת פנים, חופה וקידושין, ישיבה סביב השולחן ואוכל. הרבה אוכל. חתונה לא מוכרחה להיות אירוע סטנדרטי ופשוט. כזה שעושים אותו כמו כולם. אפשר להפוך את החתונה לאירוע קצת אחר, לאירוע מיוחד ואישי יותר. הזמנת זמר חופות לחתונה, זמר מקצועי ומנוסה שילווה אתכם אל החופה, היא הדרך להפוך את היום החשוב שלכם ליום קצת אחר, לאירוע מקורי ומיוחד מאד. במקום שתהיו כמו כולם, במקום שתצעדו לחופה עם שיר סטנדרטי, המושמע מהרמקולים, הזמר יעמוד לצדכם או מולכם וילווה אתכם אל החופה כשהוא שר את השיר שבחרתם. מדובר באטרקציה מקורית מאד, אך בעיקר בחוויה שלעולם לא תשכחו!

 

3. רוצים להפתיע את האורחים שלכם עם אטרקציה קצת אחרת, אבל התקציב שלכם מוגבל? במקום להשקיע סכומי עתק באטרקציות שונות, שגם כך רואים בכל החתונות, הנה הזדמנות להשקיע סכום כסף לא גבוה מדי באטרקציה שהיא ללא ספק דרך נפלאה להפוך את החופה עצמה למרגשת עוד יותר. זמר חופות, המבצע שיר כניסה לחופה, מבקש עבור שירות כזה סכום כסף יחסית לא גבוה, סכום שנע בין 1,500 ₪ ל – 3,000 ₪. לאור שלל ההוצאות האחרות, לא מדובר כאן בסכום גבוה כל כך ובמקום להשקיע באטרקציות יקרות יותר, שגם כך סביר שלא יזכרו אותן, כדאי להשקיע במשהו קצת אחר, ובעיקר בשירות שהופך את הכניסה לחופה לקסם של ממש!

 

החלטתם להזמין זמר חופות לאירוע שלכם? מצוין. עכשיו עליכם לבחור את השיר שבו אתם מעוניינים, להחליט האם אותם רוצים לשמוע אותו לשלב גם אטרקציות נוספות באירוע שלכם, או להתמקד אך ורק באטרקציה המיוחדת הזו של מוסיקה נפלאה, המשתלבת נהדר לצד החופה.