כמה עולה שיר כניסה לחופה

איך לבחור שיר לחופה?

כאשר אתם ניצבים רגע לפני בחירת שיר כניסה לחופה שילווה אתכם ברגע המרגש בחייכם, בוודאי תרצו שזה יהיה הכי מושלם שיש, אז למה לעשות מה שכולם עושים? לא תרצו להיכנס עם שיר מרגש, סוחף, דרמטי, מלטף ועוצמתי? אנחנו בטוחים שתרצו - שמחים לבשר לכם כי הגעתם למקום הנכון.
הזמר שחר חן מציג סטנדרטים גבוהים וחומרים בלתי מתפשרים - וממליץ לכם לבחור את אחד מהשירים המצליחים והידועים ביותר בחו"ל ובארץ,
כל שיר מגיע בהפקה מוסיקלית חדשה ומרעננת, ובעל אווירה שאתם והאורחים לא תשכחו אף פעם!
בחלקו התחתון של הדף תוכלו לצפות ברשימת השירים הייחודיים של הזמר שחר חן איתם תוכלו להיכנס לחופה בלתי נשכחת.

כמה עולה שיר כניסה לחופה

דף הבית » המגזין » כמה עולה שיר כניסה לחופה

כמה אמור לעלות זמר המבצע שיר כניסה לחופה
רוצים להפוך את החתונה שלכם למיוחדת ומרגשת מאד? אחת הדרכים לעשות זאת, וכפי שעושים רבים בשנים האחרונות, היא על ידי בחירת זמר, המבצע שיר כניסה לחופה. השיר, שאותו מבצע הזמר, מלווה את החתן ואת הכלה בדרכם אל החופה והופך את הרגע הזה, שגם כך מרגש מאד, לרגע קסום ומיוחד. אפשר לבחור באיזה שיר שרוצים ואף לשלב בין כמה שירים. רוצים להזמין זמר לחתונה שלכם? הנה כמה פרטים שכדאי לכם לדעת בכל הקשור לעלויות.

 

מהו טווח המחירים המקובל ומה משפיע על המחיר
נכון להיום, טווח המחירים המקובל עבור שירותיו של זמר, המבצע שיר כניסה לחופה, נע בין 1500 ₪ ל – 3,500 ₪. המחיר הגבוה יותר הינו מחיר להופעה חיה (LIVE), הכוללת שימוש בציוד חיצוני, הנלווה אל הזמר. מדובר בציוד יקר ערך, ציוד ההופך את ההופעה עצמה למיוחדת ואיכותית עוד יותר, ומאפשרת לזמר לבצע את השיר בצורה מקצועית וטובה יותר (כאשר ההופעה החיה מתבצעת עם ציוד חיצוני משלו ולא של אולם האירועים כמובן), כשכל זה במסגרת הופעה חיה! בו במקום, ללא הקלטות וללא מוסיקת רקע שהוכנה מראש. המחיר הזול יותר הוא עבור שיר שהוקלט לחתן ולכלה ומבוצע על ידי הזמר שלא במסגרת הופעה חיה. כפי שניתן לראות טווח המחירים רחב מאד ופעמים רבות נקבע על ידי הזמר עצמו, בהתאם לאופי השירות המוצע על ידו, רמת המקצועיות שלו ופרמטרים נוספים, המשפיעים גם הם על המחיר.

 

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים את הזמר
לפני שאתם מזמינים את הזמר, שיבצע עבורכם שיר כניסה לחופה, מומלץ לכם לבדוק כמה נקודות, כדי לוודא שקיבלתם את מלוא התמורה עבור התשלום: מהו ניסיונו של זמר החתונות בתחום זה, האם מלווה אותו זמר או זמרת נוספים, האם מלווה אותו נגן או שמא המוסיקה מגיעה ממערכת משוכללת, שאותה הוא מביא לאירוע? חשוב גם לבדוק האם הוא מבצע שיר אחד או אולי כמה, ואם כן, מהן העלויות? בכל מקרה, מומלץ ללמוד מעט את השוק לפני שמזמינים את הזמר וגם לערוך סקר שוק ולו רק כדי לוודא שאכן בוחרים את הבחירה הנכונה. זמר חתונות מקצועי הינו כזה הדורש עבור השירות שלו עלות ריאלית, המקובלת כיום בשוק מצד אחד, וגם כזו המצדיקה את עצמה. זמר חופות שמציע ללקוחותיו שיר כניסה לחופה בביצוע ברמה גבוהה, שיר המותאם לדרישותיהם וכזה המשתלב נכון באירוע כולו, הוא הכתובת הנכונה וכן כזה שסביר שידרוש עבור שירותיו מעט יותר מכפי שדורש זמר בתחילת הדרך או זמר שאיננו מקצועי מספיק.

 

לסיכום
נכון, ההוצאות על החתונה גם כך אינן נמוכות, ובכל זאת, כדי להפוך את האירוע למושלם, כדאי להשקיע קצת יותר ולחפש זמר מקצועי ומיומן, שילווה אתכם אל החופה. מומלץ לבדוק מול הזמר עצמו את העלויות ולסכם אתו את כל הפרטים מראש, כדי למנוע אי הבנות.