אפשרויות כניסה לחופה

איך לבחור שיר לחופה?

כאשר אתם ניצבים רגע לפני בחירת שיר כניסה לחופה שילווה אתכם ברגע המרגש בחייכם, בוודאי תרצו שזה יהיה הכי מושלם שיש, אז למה לעשות מה שכולם עושים? לא תרצו להיכנס עם שיר מרגש, סוחף, דרמטי, מלטף ועוצמתי? אנחנו בטוחים שתרצו - שמחים לבשר לכם כי הגעתם למקום הנכון.
הזמר שחר חן מציג סטנדרטים גבוהים וחומרים בלתי מתפשרים - וממליץ לכם לבחור את אחד מהשירים המצליחים והידועים ביותר בחו"ל ובארץ,
כל שיר מגיע בהפקה מוסיקלית חדשה ומרעננת, ובעל אווירה שאתם והאורחים לא תשכחו אף פעם!
בחלקו התחתון של הדף תוכלו לצפות ברשימת השירים הייחודיים של הזמר שחר חן איתם תוכלו להיכנס לחופה בלתי נשכחת.

אילו אפשרויות כניסה לחופה קיימות

דף הבית » המגזין » אילו אפשרויות כניסה לחופה קיימות

אילו אפשרויות כניסה לחופה קיימות
רוצים לשלב בחתונה שלכם שיר כניסה לחופה, אבל תוהים איך בדיוק אפשר לשלב אותו ואיזה אפקט הוא יכול ליצור? הנה 4 אפשרויות שונות, שמהן תוכלו לבחור, כשכל אחת מהן מציעה משהו קצת אחר, אך כולן, ללא ספק, מוסיפות את הרגש, את המקוריות ואת הייחודיות לאירוע כולו:

 

• כניסה של הזוג ביחד אל החופה עם שיר אחד – האפשרות הראשונה מתוך ה – 4 המוצעת לכל מי שרוצה לשלב שיר כניסה לחופה, היא השמעתו של השיר כשהחתן והכלה צועדים אל עבר החופה ביחד.

 

• כניסה של כל אחד מבני הזוג בנפרד עם שני שירים – אפשרות נוספת היא כניסה של החתן ושל הכלה בנפרד, כשאת כניסתו של כל אחד מהם מלווה שיר כניסה לחופה.

 

• כניסה של הורי החתן והורי הכלה בנפרד ואחר כך כניסה של החתן והכלה – לזוגות המעוניינים שהוריהם יקבלו גם כן את הכבוד הראוי להם, מותאמת אפשרות שלישית שבה מלווה את הורי החתן שיר כניסה לחופה, אחר כך בעוד הורי הכלה צועדים לעבר החופה מלווה אותם שיר אחר ואחר כך תורם של החתן והכלה לצעוד לעבר החופה, כשגם אותו מלווה שיר ייחודי, המבוצע ברקע.

 

• כניסת הורי החתן יחד עם החתן וכניסת הורי הכלה יחד עם הכלה – אפשרות אחרת כוללת שיר כניסה לחופה המלווה את הורי החתן כשהם צועדים לכיוון החופה יחד עם בנם ושיר כניסה לחופה נוסף, המלווה את הורי הכלה כשהם צועדים לכיוון החופה יחד עם בתם.

 

באיזו אפשרות כדאי לבחור?
4 האפשרויות האלו הן הזדמנות להפוך את החופה עצמה לרגע מרגש מאד, לרגע בלתי נשכח. כל אחת מהחבילות מותאמת לזוג, תוך התייחסות לסגנונו המוסיקלי וגם לסגנון המקום שבו נערכת החתונה עצמה. כדי להפוך את רגע החופה לדרמטי, לעוצמתי ולקסום עוד יותר, כדאי לבחור בשיר כניסה לחופה שיושמע בנפרד לחתן ויושמע בנפרד לכלה (שני שירי כניסה שונים). כדי לתת להורים את הכבוד שמגיע להם, לאפשר להם ליהנות מתשומת לב ולקחת חלק פעיל ברגע החשוב הזה, כדאי לבחור בחבילה, המציעה שיר כניסה לחופה המושמע בנפרד להורים הצועדים אל עבר החופה ולחתן ולכלה.

 

אם אתם מתלבטים במה לבחור, הנה טיפ קטן. שוחחו עם זוגות שבחרו בשיר כניסה לחופה באחד מתוך 4 האפשרויות השונות ובקשו מהם חוות דעת. בחנו סגנונות שונים של שירי כניסה לחופה ובדקו איזה מהם הוא המתאים לכם ביותר. וודאו שהחבילה שאותה אתם בוחרים אכן מתאימה לסגנון שלכם, לסגנון של ההורים שלכם ומשתלבת נכון באירוע כולו. מגוון האפשרויות האלו הוא הזדמנות לאתר את החבילה המתאימה ביותר, זו שתהפוך את רגע החופה לקסום ומיוחד, חבילה שמציעה שיר כניסה לחופה בביצוע מרגש, בביצוע המותאם בצורה מושלמת לרגע עצמו!