חתונה בלתי נשכחת

איך לבחור שיר לחופה?

כאשר אתם ניצבים רגע לפני בחירת שיר כניסה לחופה שילווה אתכם ברגע המרגש בחייכם, בוודאי תרצו שזה יהיה הכי מושלם שיש, אז למה לעשות מה שכולם עושים? לא תרצו להיכנס עם שיר מרגש, סוחף, דרמטי, מלטף ועוצמתי? אנחנו בטוחים שתרצו - שמחים לבשר לכם כי הגעתם למקום הנכון.
הזמר שחר חן מציג סטנדרטים גבוהים וחומרים בלתי מתפשרים - וממליץ לכם לבחור את אחד מהשירים המצליחים והידועים ביותר בחו"ל ובארץ,
כל שיר מגיע בהפקה מוסיקלית חדשה ומרעננת, ובעל אווירה שאתם והאורחים לא תשכחו אף פעם!
בחלקו התחתון של הדף תוכלו לצפות ברשימת השירים הייחודיים של הזמר שחר חן איתם תוכלו להיכנס לחופה בלתי נשכחת.

איך להפוך חתונה לבלתי נשכחת

דף הבית » המגזין » איך להפוך חתונה לבלתי נשכחת

מדוע זמר חתונות מרגש הופך את החתונה לבלתי נשכחת
כולנו רוצים שהחתונה שלנו תהיה מיוחדת, מרגשת, משמחת וגם שונה מחתונות אחרות. אנו משקיעים לא מעט זמן בתכנון ובארגון החתונה שלנו וגם מחפשים ספקי שירות, שיוכלו ללוות אותנו באירוע ולהציע לנו את השירות הטוב ביותר. אחת הדרכים לעשות זאת, אחת הדרכים להפוך את החתונה שלנו לאירוע בלתי נשכח, היא בעזרתו של זמר חתונות. זמר שילווה אותנו, כשהוא שר, כשאנו צועדים לעבר החופה וגם במהלך האירוע עצמו. איך בדיוק זה עובד וכיצד שיר אחד יכול לשנות אירוע שלם? הנה, התשובה.

 

הזדמנות לחוויה מיוחדת במינה ולאירוע מרגש במיוחד
ישנן לא מעט דרכים להפוך את יום החתונה לאירוע קצת אחר, לאירוע מרגש ומיוחד. אחת מהן היא בעזרתו של זמר חתונות. זמר החתונות, המתמחה בכך, מגיע אל המקום שבו עורכים את האירוע ומלווה את החתן ואת הכלה עם שירים שונים, שנבחרו מראש. הוא שר בעודם צועדים לעבר החופה וגם במהלך האירוע עצמו. הזמר מבצע את השירים בהתאם לטעמם המוסיקלי של החתן והכלה ובהתאם לאופיו של האירוע כולו. לאור ניסיונו, הוא יודע בדיוק איך לבחור כל שיר ומתי גם לבצע אותו. ביצוע ב"LIVE" של זמר חתונות יכול להפוך את החתונה לאירוע מרגש מאד. לשמוע את הזמר, שעומד במרחק של מטרים ספורים מהחתן, מהכלה וגם מהמוזמנים, שר שיר בצורה מקצועית ומבצע אותו כשהוא מקדיש את השיר כולו לאירוע, הרי שאין מרגש ומיוחד יותר מזה!

 

כדי לא להיות כמו כולם, כדי לזכור את האירוע לאורך זמן
לא מוכרחים להזמין זמר חתונות מפורסם ולהוציא על כך סכומי עתק. בסופו של דבר, ומה שקובע, הוא מידת המקצועיות שלו אך בעיקר היכולת שלו לרגש. זמר חתונות מרגש יכול להפוך כל חתונה לאירוע שכולם ידברו עליו, בין אם הוא מלווה את החתן והכלה לחופה עצמה ובין אם הוא גם שר לאורך האירוע. זמר חתונות כזה מציע משהו קצת אחר, ומעבר למוסיקה. מיוחדת ונעימה ככל שתהיה, מוסיקת רקע לא תצליח לרגש את האורחים ובעיקר את החתן ואת הכלה כפי שעושה זמר חתונות שנמצא ממש מולם ומקדיש להם את שיריו. הוא יכול לבצע קאברים של שירים מוכרים או לבצע שירים מקוריים, שאותם כתב והלחין לטובת האירוע. כך או כך, יכולתו המוסיקלית, קולו, נוכחותו במקום והאווירה עצמה שמסביב, הם אלה שהופכים את החתונה לכפי שהיא, לאירוע של קסם אמיתי. לאירוע שיזכרו לאורך זמן.

 

לסיכום
לזמר החתונות יש כוח רב. השירה שלו, הקול שלו וגם הנוכחות שלו הם אלה שיכולים להפוך את החתונה עצמה לחוויה מסוג אחר ולהוסיף לאירוע הרבה יותר מכפי שעושה מוסיקת רקע. הוא מרגש הרבה יותר, מתאים את הסגנון המוסיקלי שמשמיע אל האירוע עצמו ויודע בדיוק איך ליצור את האפקט המיוחד, זה שקשה לתאר במילים.