איך לבחור שיר כניסה לחופה

איך לבחור שיר לחופה?

כאשר אתם ניצבים רגע לפני בחירת שיר כניסה לחופה שילווה אתכם ברגע המרגש בחייכם, בוודאי תרצו שזה יהיה הכי מושלם שיש, אז למה לעשות מה שכולם עושים? לא תרצו להיכנס עם שיר מרגש, סוחף, דרמטי, מלטף ועוצמתי? אנחנו בטוחים שתרצו - שמחים לבשר לכם כי הגעתם למקום הנכון.
הזמר שחר חן מציג סטנדרטים גבוהים וחומרים בלתי מתפשרים - וממליץ לכם לבחור את אחד מהשירים המצליחים והידועים ביותר בחו"ל ובארץ,
כל שיר מגיע בהפקה מוסיקלית חדשה ומרעננת, ובעל אווירה שאתם והאורחים לא תשכחו אף פעם!
בחלקו התחתון של הדף תוכלו לצפות ברשימת השירים הייחודיים של הזמר שחר חן איתם תוכלו להיכנס לחופה בלתי נשכחת.

איך לבחור שיר כניסה לחופה

דף הבית » המגזין » איך לבחור שיר כניסה לחופה

איך לבחור שיר כניסה לחופה
המוסיקה בחתונה היא חלק בלתי נפרד ממנה וזו שתורמת לאווירה בה לא מעט. מעבר לריקודים, למוסיקת הרקע שמלווה את האירוע עצמו יש את שיר החופה, שאולי הוא החשוב ביותר בחתונה כולה! כל זוג שמתחתן בוחר לעצמו שיר שילווה אותו לחופה, שיר שמייצג אותו, את האהבה שבין השניים ואת האירוע הכל כך מיוחד הזה. ולמרות שזה נשמע קל, מסתבר שבחירת שיר הכניסה חופה הוא משימה לא פשוטה. איך בכל זאת עוברים אותה בשלום? איך מצליחים לבחור שיר כניסה לחופה שייצג את בני הזוג באופן המושלם וישתלב באירוע כולו? הנה כמה נקודות שכדאי לכם לקחת בחשבון במסגרת הבחירה:

 

1. איזה סגנון מוסיקלי אתם אוהבים – אפשר לבחור כשיר חתונה כמעט כל שיר שרוצים. המגוון הוא רחב מאד והבחירה לא תמיד פשוטה. ובכל זאת, אם מתייחסים לכמה נקודות עיקריות אפשר לאתר את השיר המושלם שילווה אתכם לחופה. אתם מהן הוא הסגנון המוסיקלי האישי שלכם: האם אתם אוהבים מוסיקה ישראלים או שמא מעדיפים מוסיקה לועזית? האם אתם אוהבים קצב, או דווקא מוסיקה רגועה, שקטה ורומנטית? האם אתם אוהבים מוסיקה ים תיכונית או אולי מוסיקה לטינית, ברזילאית? נסו להגדיר את הסגנון המוסיקלי ובהתאם בחרו את שיר החופה שלכם.

 

2. באיזו אווירה אתם מעוניינים – בכל חתונה ישנה אווירה אחרת, המושפעת לא מעט מהמוסיקה המושמעת בה. לשיר החופה שתבחרו ישנה חשיבות רבה מאד שכן הוא זה שייצור את האווירה באחד הרגעים החשובים ביותר באירוע שלכם – החופה עצמה. נסו להגדיר לעצמכם באיזו אווירה אתם מעוניינים ברגע הזה: האם אתם רוצים ליצור אווירה מחויכת, קלילה ושמחה? האם אתם רוצים לרגש (ואולי עד דמעות?) את הקהל שלכם? האם אתם רוצים להצחיק אותם ולבחור אולי בשיר חופה מפתיע וקצת אחר, או שמא אתם מעדיפים דווקא את הסגנון הקלאסי ומעוניינים בשיר מוכר וידוע עם קאבר מקורי?

 

3. היכן נערכת החתונה שלכם – למקום שבו נערכת החתונה יש השפעה רבה מאד על הסגנון המוסיקלי שכדאי לבחור ועל אחת כמה וכמה גם על שיר החופה. בין אם עורכים את החופה על מדשאות גן האירועים, מוקפים בצמחייה טבעית ומושקעת, ובין אם עורכים אותה באולם סגור, לכל מקום אווירה שונה. נסו גם להתאים את שיר החופה שבו אתם בוחרים אל המקום שבו תערכו את החופה שלכם, כדי שישתלב נכון יחד עם המרחב עצמו. אם אתם עורכים את החופה בגן אירועים מושקע ויוקרתי מאד, מוקפים בטבע והרבה ירוק, בחרו שיר כניסה לחופה שמושך תשומת לב, שיר כניסה לחופה דרמטי יותר, שיר שיהפוך את הרגע הזה לרגע שכולם ידברו עליו. אם אתם עורכים את החתונה עצמה במקום קליל יותר, שיר חופה "זורם" יהיה הפתרון המתאים.

 

בכל מקרה, ובמיוחד אם אתם מתקשים לבחור את שיר החופה שלכם לחתונה, קחו את הזמן ואל תמהרו לקבל החלטה. זו גם הזדמנות נפלאה עבורכם לבחור שיר מקורי וקאבר מוסיקלי חדש, מרענן ומיוחד יותר.

 

ריכזנו עבורכם מספר קאברים של הזמר "שחר חן" אותם תוכלו לשלב בכניסה המרגשת שלכם לחופה:

 

שחר חן – "בואי כלה – All of me Cover":

 

 

שחר חן – "בראשית עולם" – שלומי שבת:

 

 

שחר חן – "בואי כלה – Impossible Cover":

 

 

שחר חן – "בואי בשלום – Adele Hello Cover":

 

 

שחר חן – "אהבה גדולה" – סינגל רשמי לכניסה לחופה:

 

 

שחר חן – "נתת לי אותה – דודו אהרון – קאבר":