איך לבחור זמר חופות

איך לבחור שיר לחופה?

כאשר אתם ניצבים רגע לפני בחירת שיר כניסה לחופה שילווה אתכם ברגע המרגש בחייכם, בוודאי תרצו שזה יהיה הכי מושלם שיש, אז למה לעשות מה שכולם עושים? לא תרצו להיכנס עם שיר מרגש, סוחף, דרמטי, מלטף ועוצמתי? אנחנו בטוחים שתרצו - שמחים לבשר לכם כי הגעתם למקום הנכון.
הזמר שחר חן מציג סטנדרטים גבוהים וחומרים בלתי מתפשרים - וממליץ לכם לבחור את אחד מהשירים המצליחים והידועים ביותר בחו"ל ובארץ,
כל שיר מגיע בהפקה מוסיקלית חדשה ומרעננת, ובעל אווירה שאתם והאורחים לא תשכחו אף פעם!
בחלקו התחתון של הדף תוכלו לצפות ברשימת השירים הייחודיים של הזמר שחר חן איתם תוכלו להיכנס לחופה בלתי נשכחת.

איך לבחור זמר חופות?

דף הבית » המגזין » איך לבחור זמר חופות?

איך לבחור זמר חופות על הצד הטוב ביותר?
מזל טוב. בעוד מספר חודשים אתם צפויים לחגוג עם האנשים שאתם אוהבים את אחד האירועים החשובים ביותר בחייכם – את יום החתונה שלכם. בינתיים, לצד כל ההתרגשות הגדולה הנלוות לתקופה הזו, אתם וודאי עסוקים בלא מעט הכנות ונדרשים לקבל החלטות לא פשוטות. אחת מהן היא איך לבחור את זמר החופה שלכם על הצד הטוב ביותר: למה חשוב להתייחס לפני שבוחרים אותו ועל מה כדאי לשים דגש? אז, הנה כמה פרמטרים שיעזרו לכם לבחירה, ובעיקר יבטיחו לכם שמדובר בהחלטה הנכונה ביותר:

 

1. הכימיה שלכם אתו – מעבר לכל הפרמטרים האחרים, שחשובים לא פחות, עניין הכימיה הוא אולי הפרמטר המצריך התייחסות רבה מאד וכבר בתחילת התהליך. אם אתם מחפשים זמר חופות שילווה אתכם ברגע החשוב ביותר בחייכם, הרגע שבו אתם צועדים אל החופה, תאמו עם הזמר שאותו אתם מעוניינים להזמין לאירוע שלכם פגישת הכרות מקדימה. במסגרת הפגישה הזו, ומעבר לבחינת האפשרויות המוסיקליות השונות, תוכלו להתרשם ממידת הכימיה שלכם אתו וגם מהאופן שבו הוא מבין ומודע לצרכים שלכם. זמר חופות קשוב וסבלן הוא כזה שיספק לכם את השירות הטוב ביותר ויעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך.

 

2. הניסיון המוסיקלי שלו – בדקו עם הזמר מהו ניסיונו בתחום המוסיקלי. הוא לא מוכרח להיות עם ניסיון רב מאד בתחום החתונות, אולם מוטב שיהיה מנוסה בהופעה באירועים ובהופעות בכלל. זמר כזה יוכל להתאים את עצמו לאירוע ולהציע ללקוחותיו את המענה המתאים להם. הופעה בחתונות, ובמיוחד ברגע החופה, היא מאתגרת ולא פשוטה. זהו אחד הרגעים המרגשים והחשובים ביותר באירוע עצמו, רגע שאותו כולם רוצים לזכור לטובה. על הזמר מופעל הרבה מאד לחץ לספק את המענה המתאים ולהפוך את הרגע הזה לרגע מושלם! זמר מנוסה יוכל להתמודד עם האתגר הזה ולהצליח במשימה.

 

3. הסגנון שלו – בדקו מהו הסגנון המוסיקלי של הזמר שאת שירותיו אתם שוקלים לשכור לכבוד האירוע. כדאי לחפש זמר שמסוגל להתאים את עצמו לכל סגנון מוסיקלי, זמר שמציע קאברים לשירים מוכרים ועכשוויים וגם קאברים לשירים קלאסיים, שכולנו מכירים שנים. מכיוון שלכל אחד סגנון מוסיקלי אחד וכל זוג מעוניין בשיר אחר שילווה אותם לחופה, זמר שמסוגל להציע לכל אחד בדיוק את מה שהוא רוצה, הוא הכתובת הנכונה.

 

4. המחיר עבור השירות – גם המחיר הוא פרמטר שיש לקחת בחשבון כשמחפשים זמר חופות. טווח המחירים הוא רחב והוא מושפע מפרמטרים שונים הקשורים לאופי השירות וגם לשיקולים הנקבעים על ידי הזמר עצמו. חשוב לבדוק זאת מולו מראש ומומלץ גם לערוך סקר שוק ולבחון את העלויות המקובלות כיום בתחום. מוטב להשקיע קצת יותר כדי לקבל את השירות הטוב ביותר ובעיקר את שיר החופות ואת המוסיקה שתהפוך את הרגע הזה לרגע קסום ובלתי נשכח!